Ubytování Lobendava Lobendava
Ubytování Lobendava ubytování Lobendava Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
 

Ubytování Lobendava / Lobendava

Ubytování Lobendava rekreační chalupa na prahu národního parku České Švýcarsko.

Ubytování Lobendava
Rekreační a moderně zařízená chalupa se nachází na klidném místě v obci Lobendava ve Šluknovském výběžku – nejsevernější části ČR –, nedaleko národního parku České Švýcarsko a chráněných krajinných oblastí Labské pískovce a Lužické hory.

K dispozici jsou 3 pokoje pro 9 osob, plně zařízená kuchyně, koupelna s vanou a WC, společenská místnost s posezením u krbu a velká oplocená zahrada s terasou a ohništěm. Hosté mohou vyrážet na výlety do přírody na české i německé straně hranice.

Chalupa Lobendava ubytování
V pokojích je buď koberec nebo plovoucí podlaha, dále skříňky na oblečení a stolek se židlemi pro posezení. K dispozici jsou také 3 televize. Sociální zařízení - koupelna s vanou a WC jsou společné pro všechny ubytované v přízemí domu. 
Složení pokojů:
1× dvoulůžkový pokoj v přízemí
1× trojlůžkový pokoj v 1. poschodí
1× čtyřlůžkový pokoj v 1. poschodí

Ubytování Lobendava stravování
Ubytovaným hostům je v přízemí domku k dispozici plně zařízená kuchyně pro samostatné vaření. V centru Lobendavy je v provozu obchod se smíšeným zbožím a restaurace. Vybavení kuchyně - kuchyňská linka s veškerým nádobím, plynový sporák, elektrický dvouvařič, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, jídelní stůl s posezením aj.

Ubytování Lobendava služby
Ubytovaní hosté se mohou zabavit ve společenské místnosti s posezením, krbem a satelitní televizí s DVD přehrávačem. Na domek navazuje velká a pečlivě udržovaná zahrada s dvojím venkovním posezením – na terase a přímo na zahradě. Dále je k dispozici ohniště, 2 přenosné grily, houpačka aj. V domě je uzamykatelná místnost pro bezpečnou úschovu lyží, kol a dalšího sportovního vybavení. Zvíře je povoleno za poplatek, platí se na místě. Upřednostňuje se pronájem celého domu.

České Švýcarsko Chalupa Lobendava okolí:
Rekreační domek v Lobendavě je situován v nejsevernější části ČR – Šluknovském výběžku – u hranic s Německem, v blízkosti chráněných krajinných oblastí Labské pískovce, Lužické hory a národního parku České Švýcarsko. Okolí je vhodné především pro pěší turistiku, při které je možné navštívit mnoho zajímavých míst.

Poutní místo Anenský vrch 1 km. Rozhledna Tanečnice, Mikulášovice 5,5 km. Aquapark ve městě Sebnitz 10 km. Brtnický hrádek - Brtníky 12,5 km. Jeskyně víl, Kyjov 14,3 km – ledová jeskyně v národním parku České Švýcarsko. Pravčická brána, Hřensko 14,9 km – největší skalní most v Evropě.

Ubytování Lobendava Lobendava - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenUbytování Lobendava Lobendava - K hotelu přísluší parkovištěUbytování Lobendava Lobendava -  je k dispozici letní terasaUbytování Lobendava Lobendava - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouUbytování Lobendava Lobendava - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
 
 
Nevyhovuje Vám toto ubytování? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Děčín

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com